I Wieczór kinowy w remizie OSP Wielany.
W ostatni weekend w remizie OSP Wielany odbył się wyjątkowy wieczór kinowy dla członków naszej grupy. Wydarzenie poprzedziło głosowanie – to sami uczestnicy zdecydowali, jakie filmy znajdą się w repertuarze.
Prawdziwą kinową atmosferę zapewnił duży ekran, zakupiony dzięki wsparciu sponsorów. Nie zabrakło również popcornu, który towarzyszył wszystkim seansom.
Spotkanie było doskonałą okazją do integracji, rozmów i wspólnego spędzenia czasu. Panowała świetna atmosfera, a filmy i towarzystwo sprawiły, że wieczór minął zdecydowanie zbyt szybko.
To wydarzenie pokazało, że w naszej grupie zawsze znajdzie się czas na wspólną zabawę i tworzenie niezapomnianych chwil.