13 grudnia odbyło się drugie śniadanie po roratach, przygotowane przez wolontariuszy naszego stowarzyszenia. Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z dziećmi i wspólnie spędzić sobotni poranek w ciepłej, radosnej atmosferze. Po nabożeństwie wszyscy chętni mogli zajrzeć do salki katechetycznej, gdzie czekało świeżo przygotowane śniadanie.

Tym razem postawiliśmy na tosty w różnych odsłonach. Na uczestników czekały wersje na słono z serem i szynką, a także słodkie propozycje z czekoladą i dżemem. Ciepłe posiłki, rozmowy i uśmiechy sprawiły, że poranek minął bardzo szybko, a dobra energia towarzyszyła nam od samego początku dnia.

Cieszymy się, że kolejne spotkanie spotkało się z tak pozytywnym odbiorem i że tak wiele osób zdecydowało się zostać po roratach na wspólne śniadanie. Dla naszych wolontariuszy to ogromna radość móc w ten sposób zaangażować się w życie parafii i stworzyć przestrzeń do bycia razem.

Już teraz zapraszamy na kolejne śniadanie, które odbędzie się w sobotę 20 grudnia. Po roratach ponownie spotkamy się w salce katechetycznej, a na uczestników będzie czekać wyjątkowa niespodzianka. Zachęcamy wszystkich do udziału w roratach, a później do wspólnego śniadania z naszymi wolontariuszami. Do zobaczenia!