„Śmiecio-branie” – wspólna akcja sprzątania okolicy.

Za nami kolejna, już piątka edycja naszej akcji „Śmiecio-branie”, w której ponad 40 osób z różnych sołectw połączyło siły, aby zadbać o czystość naszej okolicy. Wspólnymi działaniami udało się posprzątać drogi, pobocza i lasy, dzięki czemu nasza mała ojczyzna wygląda teraz jeszcze piękniej.

Wydarzenie pokazało, jak wiele możemy osiągnąć, gdy działamy razem. Uczestnicy przywieźli ze sobą nie tylko chęci do pracy, ale też pozytywną energię, która towarzyszyła nam przez cały dzień.

W akcji wzięły udział m.in. Sołectwo Wysokie z Panią Sołtys Aleksandrą Majchrowską, Sołectwo Kramsk-Łęgi z Panem Sołtysem Tomaszem Starostą, Pan Darek Matczak oraz Spółdzielnia Socjalna „Razem do Sukcesu”. Wsparcia udzieliło także Centrum Usług Społecznych w Kramsku.

To był czas wypełniony współpracą, zaangażowaniem i dobrym przykładem dla innych. Już teraz myślimy o kolejnej edycji, wierząc, że przyciągnie jeszcze więcej osób gotowych wspólnie działać na rzecz środowiska.