8 marca w Wielanach bylo naprawde wyjatkowo. Nasza sala OSP wypelnila sie po brzegi cudownymi kobietami ktore swietowaly swoj dzien w swietnej atmosferze. Za calym zamieszaniem i organizacja stalismy my czyli Mlodziezowa Grupa Solectwa Wielany razem z Solectwem Wielany oraz strazakami z OSP Wielany.

Jak co roku nasi panowie staneli na wysokosci zadania. Tego dnia to oni rzadzili w kuchni serwowali dania jako kelnerzy i dbali o to zeby kazda z pan czula sie jak gosc honorowy. Nasze stowarzyszenie mocno zaangazowalo sie w kazdy szczegol. Pomagalismy przy gotowaniu przygotowalismy dekoracje i zadbalismy o to zeby sala wygladala idealnie.

To był świetny czas spędzony razem a współpraca naszych trzech organizacji pokazała ze w Wielanach potrafimy robić fajne rzeczy dla lokalnej społecznosci.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólna zabawę.