Pierwszy Wielkanocny festyn w Wielanach – radość dla małych i dużych.

21 kwietnia w naszym sołectwie odbył się pierwszy wielkanocny festyn, który przyciągnął zarówno najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców. Program wydarzenia był pełen atrakcji i wspólnej zabawy.

Uczestnicy brali udział w różnych konkurencjach, a za każdą ukończoną otrzymywali naklejkę. Ci, którzy zebrali komplet, otrzymywali paczkę-niespodziankę. Na miejscu czekały również przysmaki – domowe ciasta, kiełbaski z grilla, orzeźwiająca lemoniada i wata cukrowa.

Dodatkową atrakcją była możliwość przejażdżki na quadzie, która dostarczyła wielu emocji. Na zakończenie odbyły się poszukiwania rozsypanych słodyczy oraz… ukrytego króliczka, który stał się bohaterem finału.

Festyn był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji mieszkańców i wprowadzenia do naszej miejscowości radosnego, świątecznego klimatu. Mamy nadzieję, że stanie się on początkiem corocznej, wielkanocnej tradycji w Wielanach.