Ogromne brawa dla tych, którzy pokonali całą trasę – jesteście kozakami!
I równie wielki szacunek dla tych, którzy spróbowali – każdy krok na wysokości to już wyzwanie!
Były emocje, wsparcie, śmiechy i świetna energia – dzięki Wam wszystkim za obecność, odwagę i dobry klimat.
Już kombinujemy, gdzie zabrać naszych podopiecznych następnym razem…
A póki co – trzymajcie się i do zobaczenia na kolejnym wspólnym wydarzeniu!