Park Linowy zaliczony!
 
Co to był za dzień! Dziękujemy wszystkim, którzy pojechali z nami do Park Linowy „Leśny Raj” w Ślesinie – było trochę wysoko, trochę śmiesznie, trochę strachu… ale przede wszystkim MASA frajdy! 
 
Ogromne brawa dla tych, którzy pokonali całą trasę – jesteście kozakami! 
I równie wielki szacunek dla tych, którzy spróbowali – każdy krok na wysokości to już wyzwanie! 
Były emocje, wsparcie, śmiechy i świetna energia – dzięki Wam wszystkim za obecność, odwagę i dobry klimat.
 
Już kombinujemy, gdzie zabrać naszych podopiecznych następnym razem…
A póki co – trzymajcie się i do zobaczenia na kolejnym wspólnym wydarzeniu!